وظایف شرکت های ترابری

تعریف و وظایف شرکت حمل و نقل بین المللی چیست؟

 

ترابری در تبریز ترابری شهرام گلعذاری:

 

شرکت هایی که وظیفه حمل و نقل کالاها در کشورهای مختلف را بر عهده دارند و بارنامه ها و مجوزها را صادر میکنند شرکت های حمل و نقل بین المللی  نام دارند.

شرکت حمل و نقل بین المللی با توجه به نوع دقیق فعالیت هایی که در زمینه جابجایی کالاها مابین کشورهای مختلف انجام میدهند نام های دیگری را نیز به خود اختصاص داده اند .

از دیگر نام هایی که برای این نوع شرکت ها انتخاب شده است میتوان به شرکت فورواردر و یاشرکت کریر و … اشاره کرد که هر کدام به نوبه خود بخش خاصی از حمل و نقل بین المللی را بر عهده دارند .مدیریت این نوع شرکت حمل و نقل بین المللی ،خصوصی است و این خصوصی بودن باعث می شود تا کارمندان زبردست و باهوشی در این میان رشد کرده و رقابت در بین این شرکت ها زیاد شود . این کارمندان بعد از گذشت چندین سال و کسب تجارب چندین ساله میتوانند رشد قابل توجهی از نظر کاری و مالی داشته باشند .

شرکت حمل و نقل بین المللی:

یکی از انواع این شرکت حمل و نقل بین المللی که در بالا نام بردیم شرکت های کریر بودند . شرکت های کریر در این زمینه شرکت هایی هستند که زیر شاخه و زیر مجموعه شرکت حمل و نقل بین المللی هستند که عملیات انتقال کالا و بارها را به صورت زمینی انجام میدهند . این شرکت ها از وسیله های شخصی خود برای انتقال استفاده می کنند و یا وسیله هایی را برای این مبادلات اجاره میکنند و با آنها قرارداد هایی می بندند.نوع دیگری از این شرکت ها، شرکت های فورواردر هستند که باز هم زیر مجموعه و زیر شاخه شرکت های حمل و نقل بین المللی هستند .

تفاوت این شرکت حمل و نقل بین المللی با شرکت کریر این است که شرکت فورواردر میتواند از انواع روشهای حمل و نقل اعم از زمینی ، ریلی ، دریایی و انواع روش های دیگر برای انتقال کالا استفاده کنند.شرکت های فورواردر در زمینه شرکت های حمل و نقل، بسیار بزرگ و با عظمت تر از انواع دیگر هستند .

دارای دفتر مرکزی بزرگ و مجهز ، کارمندان کار آزموده و حرفه ای ، اساتید مجرب و .. هستند که این موارد باعث شده است در میان سایر شرکت ها بدرخشند و جایگاه بسیار خاص تری داشته باشند.شرکت حمل و نقل بین المللی خط سبز کاسپین در زمینه های حمل دریایی، حمل زمینی و حمل ریلی و خدمات گمرکی فعالیت می کند و تجربه چشم گیری در این زمینه دارد. ما تعهد داریم که توسط تیم با تجربه خط سبز کاسپین بهترین سرویس را به مشتریان ارائه دهیم.

و تمام

ترابری در تبریز ترابری شهرام گلعذاری.

بالا
error: Content is protected !!